Najlepsze zestawy ogrodowe z technorattanu są wykonane z najlepszych materiałów i zaprojektowane z myślą o trwałości i długowieczności. Występują w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu możesz znaleźć zestaw, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Niektóre zestawy ogrodowe z technorattanu mają więcej niż osiem części, podczas gdy inne mają tylko dwie lub trzy. Kilka zestawów jest nawet wyposażonych w huśtawkę na ławce lub hamak, aby ułatwić wylegiwanie się. Zestawy te są dostępne w różnych cenach w zależności od tego, ile sztuk zawierają i jak bardzo należy zachować ostrożność podczas montażu.

Corfu Relax grafitowy narożnik ogrodowy

Corfu Relax grafitowy narożnik ogrodowyNarożnik tarasowy to coś długo oczekiwanego przez fanów tej kolekcji. Duże siedzisko pomieści wygodnie członków rodziny, jak i gości, a miękkie poduszki i wyprofilowane oparcia to wszystko gwarantują. Stół i narożniki pokryte są grafitowym wzorem na technorattanowej imitacji, dzięki czemu są odporne na działanie tworzyw sztucznych! Zestaw ten zapewnia miejsca siedzące dla pięciu osób jednocześnie; elegancki element dopasowany do funkcjonalności! Odcienie szarości (grafitu) pasują zarówno do aranżacji wnętrz, jak i ogrodów - każda kolorystyka będzie się ładnie komponować, gdy połączy się je ze sobą tak jak te.

Zobacz szczegóły

 

Duży narożnik na taras ze stolikiem skrzynią oraz fotelami Rellbo grafitowy

Duży narożnik na taras ze stolikiem skrzynią oraz fotelami Rellbo grafitowyPrezentowany duży narożnik tarasowy to praktyczny i wygodny mebel do wypoczynku w ogrodzie lub na tarasie o następujących wymiarach: 182x182x79 cm oraz praktycznym stolikiem, który jednocześnie jest skrzynią, w której możemy schować przedmioty przed nami w razie deszczu. Duża sofa narożna na taras nie tylko zapewnia miejsce dla pięciu osób, ale także zapewnia wygodę w połączeniu z szerokimi podłokietnikami, które pozwalają oprzeć ręce podczas siedzenia. Duże sofy narożne to eleganckie elementy dekoracyjne, a także przedmioty zapewniające relaks - wszystko w jednym pakiecie! Ten zestaw ma doskonały kolor, a dodatkowo w komplecie znajdują się poduszki na siedziska, które można do niego przymocować! W ten sposób przy wyborze tego zestawu mebli zewnętrznych, obok uzyskania wygodnych opcji siedzenia, otrzymamy również miejsce do przechowywania w naszej nowej skrzyni stołowej!

Zobacz szczegóły

 

Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO V Brown & Grey

Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO V Brown & GreyKolekcja NILAMITO Brown to ogrodowe meble wypoczynkowe wykonane z plecionki technorattanowej o płaskiej, gładkiej strukturze i fakturze skórki pomarańczy. Ich funkcjonalny kształt i modułowa budowa sprawiają, że mają one uniwersalne zastosowanie i są doceniane zarówno przez klientów, którzy zdecydowali się na ich zakup, jak i zachwyconych i zadowolonych nowych nabywców. Zestaw technorattan V Brown & Grey składa się z 5 modułów - dwóch sof narożnych, jednego modułu kanapy środkowej, która może być używana samodzielnie lub w połączeniu z innymi łącznikami (np. stołem), pufy, która działa jak poduszka otomana - nakłada się ją na krzesła/sofę, aby zapewnić dodatkowy komfort) i wreszcie mamy moduł stołu na potrzeby jadalni. Taka funkcjonalność jest nie tylko kluczem, ale i cennym atutem tego zestawu - gdzie dwie narożne sofy mogą funkcjonować jako krzesła dla 2 osób, jeśli dodamy środkową część sofy, to funkcjonuje ona jak krzesło dla 3 osób, a jeśli użyjemy obu razem, to stanowią one idealne combo, zachowując jednocześnie swoją oryginalność dzięki mechanizmowi oszczędzania miejsca!

Zobacz szczegóły

 

Narożnik technorattanowy z wysokim stołem Trivento Dining Dark Grey

Narożnik technorattanowy z wysokim stołem Trivento Dining Dark GreyNarożnik technorattanowy z wysokim stołem Trivento Dining Dark Grey to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Ten duży zestaw z łatwością pomieści nawet 10 osób i składa się z narożnika składającego się z 4 modułów, fotela, dwóch puf oraz wysokiego stołu jadalnianego. W zależności od umiejscowienia środkowego modułu, możemy mieć sofy narożne lewo- lub prawostronne. Kanapa Trivento wykonana jest z najwyższej jakości technorattanu tkanego na aluminiowym stelażu, który zapewnia komfort przez cały czas użytkowania dzięki grubym poduszkom, które posiadają zdejmowane pokrowce. Cały zestaw jadalniany Trivento zachwyca nie tylko swoją atrakcyjnością, ale również wygodą dzięki odpowiednio wyprofilowanym oparciom i szerokim podłokietnikom, które sprawiają, że mebel ten lepiej wygląda i czuje się w otwartych przestrzeniach/przestrzeniach, gdzie nie ma wokół niego przeszkód. Jest on również zaokrąglony, co sprawia, że wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie niż gdyby miał kwadratowe rogi, z jakimi mogą być zaprojektowane inne kanapy.

Zobacz szczegóły

 

Autorka